• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.95803.9738
Euro4.88184.9014
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret120673
Üyelik Girişi

Biospect nedir


CHEKUP CİHAZI Biospect 21 Erken Tanı Detaylı (Check-up cihazı) Biorezonans Cihazi


biospect 21


Check-Up Nedir?       Neden Check-Up yaptırmalısınız?

Modern tıpta amaç, hastalık ortaya çıkmadan önce gerekli önlemler alarak kişinin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. Çünkü hastalık ortaya çıktıktan sonra hem tedavisi çok pahalı olmakta hem de sağlık artık bir kez bozulmuş olmaktadır. İşte bu nedenle, hiç şikayetçi olmasanız
da her insan belirli periyotlarla sağlık kontrolünden geçmelidir.

Çağımızn hastalıkları olan koroner arter hastalıkları, kanser, hipertansiyon, ve birçok diğer hastalıkta, erken ve doğru tanı, hem yaşam süresi hem de kalitesi açısından son derece büyük önem taşımaktadır. Ayrıca hiçbir belirti vermeden ve hastada hiçbir şikayete neden olmadani yıllarca sinsice seyreden, beyin, kalp, böbrekler gibi hayati organlara zarar veren hipertansiyon ve diyabet gibi hastalıklara dayine erken dönem tanının ve düzenli tedavinin önemi büyüktür.

Check-Up kimlere ne sıklıkta yapılır?
Check-Up'ın bir başka deyimle genel sağlık kontrolünün, hiçbir şikayet ve hastalığı olmayan tüm kişilere en az yılda bir kez düzenli olarak yapılması önerilir. Ailesel risk faktörlerine (kanser, koroner arter hastası vb.) göre önerilen uygulama tekrar süresi değişebilir. Hamilelerde ve mevcut sağlık sorunları olan hastalarda araştırma amaçlı uygulanması önerilmez.
biospect 21

biospect 21

Check-Up nekadar sürede yapılır?


Meltem Hastanesi Check-Up Programlarında, size konusunda eğitimli Check-Up hasta danışmanlarımız refakat eder. Bu refakatçınız eşliğinde yapılacak işlemlerimiz için sadece 2 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır.

Check-Up yaptırmadan önce

• Daha önce yapılmış test ve diğer tetkik sonuçlarını beraberinizde getiriniz.
• Randevu günü olası fiziksel aktivite gerektirebilecek testler için rahat kıyafet ile geliniz.
• Randevu günü en az 10-12 saat süreli aç geliniz. (Bu arada yalnızca su içebilirsiniz.)
• Check-Up sonuçlarınızı etkileyebilecek detaylara dikkat ediniz.
• Bayanlar için mensturasyon (regl) dönemi check-up için uygun değildir. Herhangi bir vitamin, minarel desteği kullanmamalısınız, kullanıyor iseniz lütfen belirtiniz.
• Randevu günü öncesi alkol almamaya dikkat ediniz.

Bir kez hastalığa yakalandıktan sonra alınan tedbirler ve uygulanan tedaviler hem eski sağlığımıza kavuşturmakta yetersiz kalabiliyor hem de maliyet çok yüksek düzeylere ulaşabiliyor. Bu yüzden hastalıklara yakalanmadan önlemler almak çok daha mantıklı.

Hastalıkların önüne geçmek için temizliğe, dengeli beslenmeye, hareketli ve sosyal bir yaşantı kurmaya dikkat etmek önemlidir. Bunların yanında sağlıklı insanların yılda bir kez yaptırabileceği “check up” adını verdiğimiz kontrollerle de vücudumuzun genel durumu hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

“Check up” la birçok hastalık taranabilir ve şüphe edilebilecek bulgularla karşılaşılabilir. Ayrıca kişilerin şikayetlerine göre araştırma değişik alanlarda derinleştirilir. Böylelikle çok rahatsız edici şikayetler olmadan da hastalıklar erken safhalarında yakalanır.

“Check up” larla sağlanan erken teşhis çok önemlidir. Erken teşhisle bulaşıcı hastalıkların özellikle aile içi yayılması önlenir, tedavi masrafları müthiş oranlarda azaltılır, kanser gibi ileri evrelerde tedavisi mümkün olmayan hastalıklar tedavi edilir. Tüm bu avantajlarının yanında karaciğer sirozu gibi bugün tedavisi sadece karaciğer nakli olan ve nakil yapılamadığında sonucu ölüm olan hastalıkların da önüne geçebilmek sevindiricidir.

Biospect-21" "Biospect-21"

 

. Bu model anatomik, histolojik ve sitolojik yapı devlet bilgisayar nonlineer analiz ve tahmin yürütmek için tasarlanmıştır.

Reçete: Tamamen radyo frekans ekipmanları, yangın-güvenlik gereksinimleri ve elektro-güvenlik gösterilen tüm gereksinimleri eşittir.

Technical performance: Teknik performans:

picture scanning Jeneratör taşıyıcı frekans / resim tarama ortalama süre

4,9 HHz/ 20 sec. 4,9 HHz / 20 sn.

Gelen sinyal filtresi

+ +

) Rezonans odası (Yazma / Okuma)

+ +

 Anatomik yapıları

 % 85-90

Histolojik sanal modeller

 % 80-85

Sitolojik ve genetik yapıları

 % 75-80

biospect 21biospect 21 

Bioanaliz
Bioanaliz  beyin dalgalarının analizi ile vücudumuzdaki organları oluşturan hücrelerin elektromanyetik alan değişikliklerini ölçerek yaptığı erken tanı sistemidir.Tüm biyolojik nesnelerin döner manyetik alanları vardır,bu biyolojik nesnelerdeki bozulmalar onların döner(spektral)manyetik alanlarında değişmelere yol açar.Bu biyolojik nesnelerdeki bozulmalar artarak meydana getirdikleri organda hastalık diye adlandırdığımız safhaya gelinir,klinik bulgular ancak bu aşamada tespit edilebilir. Bioanaliz  tanı cihazı bu biyolojik nesnelerdeki değişiklikleri çok önceden algılayarak günümüzde erken teşhis dediğimiz süreçten çok daha önce teşhiste bulunmamıza yardım eder,kısaca erken uyarı sistemi de diyebiliriz.
Örneğin KANSER veya DİYABET, HİPERTANSİYON gibi sistemik hastalıklar bilinen klasik tıp yöntemleri ile tespit edilmeden veya klinik bulgu vermeden çok daha önce hastalanacak bölgedeki hücrelerde manyetik alan değişiklikleri başlar,bu değişikliler tespit edildiğinde diyabeti örnek alırsak, diyabet adaylarını uygun diyetler düzenleyerek hastalığın klinik aşamaya gelmesini çok geciktirebiliriz.Kanser ile ilgili durumlarda ise bize uyarı veren organ üzerinde klasik yöntemler ile daha detaylı araştırmalar yapabilir,periodik takibe alabilir ve risk faktörlerini uzaklaştırarak ve gerekli müdahaleleri yaparak kanseri ÖNLEYEBİLİRİZ. 
Modern tıpta farklı tanı yöntemleri geliştirilmesi amacıyla bazı çalışmalar başlamış, bilim adamları tarafından yaşa, cinsiyete,  hastalık ve sağlık oranına bağlı olarak organların farklı frekanslar yaydıkları tespit edilmiştir. Hastalıkların daha kolay ve isabetli teşhisini sağlamak ve doktorlara teşhis öncesi genel tanı kolaylığı sunmak amacıyla diagnostik vücut frekans ölçümü yapan bu cihaz geliştirilmiştir.     
 İnsan orğanizmasını oluşturan organların, dokuların ve hücrelerin her biri farklı  frekanslar yaymaktadır. Bunların hepsinin kendine özgü farklı frekansları vardır. Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklı olduğu tespit edilmiştir. Hepsi bir arada  araştırıldığında  kişinin genel frekans düzeyi hakkında  bize bilgiler sunmaktadır. 
Merkezimizdeki tanı cihazı Bioanaliz ile taraması yapılan  kişinin frekans örneğinde saklanan yabancı frekanslar
( Alerjenler, virüsler, bakteriler, amalgam, mycosis vs. ) normal frekans düzenini bozan  paraziter objeler tesbit edilmektedir.
    Dolayısıyla kişinin hasta olup olmadığı veya ileriye dönük herhangi bir risk taşıyıp taşımadığı –organlar tek tek belirtilerek- tespit edilebilmektedir.
   Bioanaliz hiçbir surette zararlı bir ışın içermemekte yeni doğmuş bebekten 90-100 yaşındaki bir insana kadar herkes taranabilmekte hatta hamilelik veya bebek emzirme gibi durumlar dahi taranmaya engel teşkil etmemektedir. Sadece hamile bayanlarda taramanın sonuçlarının anne ve anne karnındaki bebeğin frekanslarıyla karışma ihtimali söz konusu olabilmektedir.
    Bioanaliz başa takılan kulaklıklar (elektrot) sayesinde 30   dakikada tüm vücudu taramadan geçirmekte tarama sonucunda vücut yapısının yanı sıra tüm organlar renklerle gösterilerek yazılı çıkan sonuç grafiklere de yansıtılmakta ve tüm organ ve sistemleri hastalanma riskine göre sıralayan program, ileride oluşması muhtemel hastalıklar hakkında da uyarılarda bulunmaktadır.
   Bioanaliz  böylece tüm sistem ve organlardaki işlevsel bozukluklar tespit edilebilmektedir.
   Bu işlemin ardından kişinin yaptırması gereken testler uygulaması gereken diyet programı, vücut yağ oranı, kolesterol düzeyi ve psikolojik karakter yapısı hakkında da detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir.
          Bioanaliz tarama işlemi sırasında bozukluk olan bölgeleri çeşitli renklerle tanımlamakta. Sorunlu bölgeleri renklendirerek bilgisayar ortamında yorumlayarak bize sunmaktadır.
          Bu renklerle beliren yerlerde “normal-fizyolojik yani sorunsuz” .ya da az hasarlı bir hastalığın veya kronik ama hafif seyreden bir hastalığın, ya da çok sorunlu yeni başlayan, ancak aktif ve şiddetli bir hastalığın varlığı anlaşılabilmekte, ya da geçirilmiş şiddetli bir hastalığın mevcut olduğu ve hala ciddi oranda devam ettiği gibi durumlar anlaşılabilmektedir.
         Ayrıca Bioanaliz sorunlu olan bölgelerin erken teşhis edilmesinde hekimlere yardımcı olmakta, öngörülemeyen birçok hastalığın teşhisinde MR, Röntgen, Tomografi, Kolonoskopi, Gastroendoskopi, sintigrafi vs. gibi araştırmalar öncesi tanıyı kolaylaştırarak zaman kaybının, gereksiz araştırma ve tahlillerin gerekmedikçe kullanımının önüne geçmektedir.
  Tüm organ ve sistemleri hastalanma riskine göre sıralayan Bioanaliz, ileride oluşması muhtemel hastalıklar hakkında da ikazlarda bulunmakta ve bu işlemin ardından bozukluk tespit edilen organ ve sistemler için branş doktorlarından konsültasyon istenilmekte, kişinin yaptıması gereken testler v.b.istenebilmektedir.
     Tarama öncesi aşırı derecede tok olmamak kaydıyla açlık gerekmemekte, her hangi bir kan veya idrar alma vs. tahliller içermediği gibi hiçbir acı veya rahatsızlık hissi vermemektedir. Ayrıca taraması yapılacak kişinin muayene sebebiyle  elbiselerini çıkarması gerekmemektedir.
 Bilim adamları erkek kadın yaşlı ve çocuk hastaların vücut frekanslarını ölçerek dijital ortamda saklamışlar daha sonra bunları temel alarak karşılaştırma yöntemiyle frekans bozukluklarını, organ doku ve hürelerdeki enerji akış hızlarını ölçerek hastalıkları tesbit etme yöntemini bulmuşlardır.
   Bioanaliz yöntemi, Ultrasonik muayene, otomatikleştirilmiş röntgen, tomografi v.b. tıbbi muayenenin geleneksel ve çoktan kabullenilmiş yaklaşımlarıyla bir araya gelse de onlardan oldukça farklı bir tarama sistemidir.
Dünyanın bir çok ülkesinde hekimler tarafından en isabetli tanı cihazı olarak güvenle kullanılmaktadır.
  Bioanaliz cihazıyla Tarama metodunun avantajları;
 1.Tarama yaklaşık olarak 30 dakika sürmekte ve 10 dan fazla ayrı branşta uzman hekime ihtiyaç halinde bilgi edinme imkanı sağlamaktadır.
 2. Bioanaliz sunduğu olanaklarla virüs, kurt, streptokok, stafilokok, clamydospor, trichomanas vs. gibi herhangi bir mikrop parazit veya alerjenler belirlenebilmektedir.
 3. Muayene esnasında hekim hastanın sağlık durumuyla ilgili olabildiğince net ve etraflıca bilgiler edinme imkânına sahip olmakta, üstelik hastanın şikayeti henüz belirmeden modern tıbbın kullanmakta olduğu, başka hiçbir metodla belirlenmesi mümkün gözükmeyen hastalığın ilkel belirtilerini sezme şansına kavuşmaktadır. Ayrıca taranan kişinin bağışıklık sisteminin aktivitesi ölçülerek gerekli önlemlerin alınması sağlanmaktadır
 4. Önerdiğimiz muayene metodu, taraması yapılacak olan kişiye açlık, lavman, toksik ilaç içme, kan ve idrar tahlili gibi ön hazırlıklar gerektirmemektedir5. Bioanaliz cihazı tarama yapmakla ve hastalıkları belirlemekle kalmayıp taranan her kişinin özelliklerine uygun ve ihtiyacı olan Alopatik, homeopatik ya da bitkisel ilaç ve preparatı seçerek kişiye tavsiye niteliğinde sunmaktadı6. Cihazın önemli bir özelliği de program hafızasında daha önceden alınmış muayene sonuçlarını, yeni alınan sonuçlarla karşılaştırarak hastanın iyileşme sürecindeki dinamiği izlememize olanak sağlayan kontrol fonksiyonudur.
7. Cihazın bizce en önemli fonksiyonlarından başta geleni, çağımızda ölüm sebepleri içinde en üst sırada yer alan kalp damar hastalıkları ve kanserde erken tanı imkanı sağlamasıdır.
   Sadece bu amaçla bile erken teşhis ve korunma sağlaması niyetiyle cihazda genel vücut taraması yaptırmak fazlasıyla önem arz etmektedir.
8. Bioanaliz hiçbir zararlı veya sağlığı olumsuz yönde etkileyebilecek tesir içermediği için hamile bayanlar, yeni doğmuş bebekler ve bayılmış ya da çok ağır durumda olan hastalar dahi taranabileceklerdir.
    Önemli bir kolaylık da, rutin meme kanseri araştırmasında yüksek riskler içerdiği bilinen Mamografiye gerek duymadan hiçbir riske maruz kalmaksızın  kontrollerin yapılabilme imkânının sağlanmasıdır.
 
  Tarama yapıldıktan sonra taraması yapılan kişiye problemli veya ileride problem riski 
taşıyan organ ve dokuların hasar durumuna göre çeşitli renklerde işaretlendiği formlar ve açıklamalı rapor verilebilmektedir.
Bioanaliz ile Gelecekte Başınıza Gelecek Hastalıklar Daha Oluşmadan Görüntüleniyor – Radyasyon veya baska risk içermiyor
Bioanaliz Hücresel Tarama ile Check-Up yapmanın avantajları:
1- Bioanaliz  cihazı kesinlikle radyasyon yada mikrodalga yayınlamaz , dolayısı ile sağlığa hiçbir zararı yoktur. Defalarca yapılabilir. İnsan hücrelerini yayınladığı biyoelektrik akımları saptayarak organlarda ortaya çıkabilecek hastalıkları önceden tespit eder.
2- Son derece pratiktir. Bioanalize elbiselerinizle girebilirsiniz. yaklaşık 30 dakikda ayrıntılı rapor verir.
3- NLS işleminden sonra gelecekte problem çıkartacağı tespit edilen organlara tekrar fokus yapılarak daha fazla ayrıntı elde edilebilir. Boylece birçok sinsi hastalık hücrelerinizde henuz proje halindeyken tespit edilir ve gerekli tedavi çok daha kolay uygulanır. Birçok konuda hayat kurtarıcı olabilir.
4- Bioanaliz  invazif olmayan bir multi-organ teşhis metodudur, check-up a girecek kişiden kan alınmaz veya damardan radyo-opak madde zerk edilmez, direkt olarak ayrıntılı sonuç elde edilir.
5- Tüm dünyada ve son zamanlarda Türkiye’de  birçok tıbbi otoritelerce etkinliği kabul görmüş ve tavsiye edilmişi bir metoddur.
6- Diğer ayrıntılı check up setlerine göre son derece ekonomiktir.
7- Tüm Bioanaliz  raporları konunun uzmanı kadromuz  tarafından değerlendirilmekte ve gerekli görülürse tespit edilen hastalıklar konusunda sonraki adımlar planlanmaktadır.
 biospect 21
 
 
 
 biospect 21
Bioanaliz, genetik yapınıza kadar inerek kalıtsal hastalıklarınızı ortaya çıkarıp size reçete sunmakla kalmıyor, gelecekte karşılaşabileceğiniz hastalıkların listesini de vererek dikkati sağlığınıza çekiyor. 
MR’DA GÖRÜLMEYENLER
Dünyada “Metatron” adıyla da bilinen Bioanaliz, var olan ve gelecekte oluşma riski yüksek hastalıkları tam olarak tespit ediyor. “Cihazla hastada zaten var olan ve yeni başlayıp birçok görüntüleme cihazında ortaya konulamayacak kanser oluşumlarına dair bilgiler edinilebiliyor” diyor. Kanserin ortaya çıkışı, vücutta birtakım yapıları yıkıyor ve başlangıç aşamasında MR ya da tomografi gibi görüntüleme yöntemleri bu oluşumu gösteremeyebiliyor. Bioanaliz ise vücudun tüm dokusunu okuyabilme özelliğiyle kişiye oluşabilecek kanser riskiyle ilgili bilgiler veriyor. Cihazın tanı süresi için 20-25 dakikanın yeterli olduğu, daha ciddi sağlık sorunları olanlar için ise 45 dakika ile bir saat arasında süre gerektiği belirtiliyor. 
KAN TAHLİLİ YOK 
Bioanaliz’ın hastalığı oluşmadan tespit etmesi “hayat kurtarıcı” olmasını sağlıyor. Kendisinde bulunan sağlık sorunlarını öğrenmek için check-up yaptırmak isteyen bir kişi, büyük efor harcayarak, kan tahlilleri yaptırmak ve bazı tanı cihazlarına girmek durumunda kalıyor. NLS tüm bu işlemleri çok basite indirgeyerek hastaya yarım saatlik tarama sürecinin sonucunda her tür sorunu göstererek “Sizin diyabetiniz var” gibi çıkarımlarda bulunuyor ve bunu tüm hastalıklara yönelik olarak yapıyor. Cihazın ortaya çıkardığı sonuçlardan sonra doktorlara düşen tedavi şeklini belirlemek ve gerçekleştirmek oluyor. 
DETAYLI ARAŞTIRMA 
Cihaz çalışmaya başladığı andan itibaren vücudun her noktasının kontrolünü yapıyor ve sorun gördüğü organa geri dönerek araştırmasını derinleştiriyor. Örneğin kalp damarlarında bir daralma fark etmesi durumunda o damarı tekrar kontrol ediyor ve oluşan rahatsızlığı en ince ayrıntısına kadar raporlayarak kontrolünü sürdürüyor.
BEYİNDEN YAYILAN BİLGİYE ULAŞIYOR 
Bioanaliz, beynin yaymış olduğu “non lineer” dalgaları bir barkod gibi okuyarak beyinden yayılan bilgiye ulaşıyor. Nasıl ürünlerin barkodlarında bulunan çizgiler okutulduğunda, ürünün ne olduğu ve hangi ülkeden getirildiği görülüyorsa, bu cihaz da beyin dalgaları yoluyla kişinin vücudundaki tüm rahatsızlıkları okuyarak bu yolla bir check-up gerçekleştiriyor.
RADYASYON YOK 
Bioanaliz en önemli özelliğinin tüm vücuda uygulanması ve hiç radyasyon içermemesi olduğu belirtiliyor. Sistem kontrole giren kişinin sağlık durumunu tüm yönleriyle ortaya çıkarıyor. Görüntüleme araçlarının içinde hareketsiz şekilde yatmak ve kapalı yerde kalma korkusu, çok sayıda hastanın kâbusuyken, Bioanalysis hastanın bu sıkıntıyı yaşamasını engelliyor ve kontrolünüz oturduğunuz yerde gerçekleşiyor.
biospect 21

Erken Tanı Hayat Kurtarır
Site İzleme Haritası
Sizin Havanız İyi Olsun
Anlık
Yarın
13° 6°